Powrót do listy komunikatów Dodano: 2021-10-12  |  Ostatnia aktualizacja: 2021-10-12
Mini PCR Work Station

Stacja robocza Mini PCR

Mini PCR Work Station

Mini PCR Work Station.


Stacja robocza Mini PCR to urządzenie, które zapewnia bezpieczną i ekologiczną ochronę procesu szybkiego wykrywania kwasów nukleinowych w laboratoriach i przychodniach szpitalnych. Sprzęt jest podzielony na trzy obszary, a mianowicie obszar przygotowania odczynnika, obszar przygotowania próbki i obszar analizy amplifikacji. Obszar przygotowania odczynnika to obszar dodatniego ciśnienia. Obszar przygotowania próbki i obszar analizy amplifikacji to obszary podciśnienia.

Przeznaczenie:

Nadaje się do szybkiego wykrywania kwasów nukleinowych w laboratoriach, szpitalach i tam gdzie analiza PCR jest kluczowa w prowadzonych badaniach.

Film prezentujący produkt

Link do strony produktu

  • Mały wymiar, oszczędność miejsca, oszczędność i wygoda.
  • Duży wyświetlacz LCD, wyświetlane wszystkie informacje o parametrach pracy.
  • Automatyczna regulacja prędkości powietrza za pomocą bloku filtra.
  • Z funkcją pamięci w przypadku awarii zasilania.
  • Ściana boczna i tylna wykonana jest z jednoczęściowej stali nierdzewnej.
  • Funkcja blokady: lampa UV i przednie okno; lampa UV i dmuchawa, lampa fluorescencyjna; Dmuchawa i przednia szyba.
  • Alarm dźwiękowy i wizualny: wymiana filtra, okno robocze w złej pozycji, nienormalna prędkość przepływu powietrza itp.
  • Przód pochylony pod kątem 7°, aby zapewnić operatorowi komfort podczas długiej pracy, zmniejszyć odblaski i zmaksymalizować zasięg w obszarze roboczym.
  • Funkcja rezerwy czasu: Umożliwia ustawienie czasu pracy lampy UV i wentylatora.
  • Komora podzielona na trzy obszary, każdy obszar nie koliduje ze sobą; trzy obszary są ściśle zaprojektowane, aby skrócić czas przenoszenia próbki między każdym obszarem i poprawić wydajność szybkiego wykrywania kwasów nukleinowych.

Wyświetlacz LCD:

Duży cyfrowy wyświetlacz LCD jest łatwy do monitorowania parametrów pracy, wszystkie parametry bezpieczeństwa widoczne na pierwszy rzut oka.
Ergonomiczny panel sterowania z czytelnym interfejsem użytkownika.


Wodoodporne gniazdo:

W każdym obszarze znajdują się 2 wodoodporne gniazda, dla optymalnej wygody korzystania z małych urządzeń wewnętrzach komór


Lampa ultrafioletowa:

Emisja 253,7 nanometrów to skuteczna dekontaminacja


Okno przednie:

Szkło hartowane>5mm, anty UV


Płyta wiatro-szczelne:

Płyty skutecznie izolują efekty krzyżowe przepływu powietrza w różnych obszarach pracy


Obszar przygotowania odczynników:

Nadciśnienie wewnątrz, konstrukcja z pionowym przepływem laminarnym, wyposażona w filtr HEPA, które mogą chronić preparat odczynnika przed zanieczyszczeniami zewnętrznymi i chronić odczynnik.

Obszar przygotowania próbek:

Negatywne ciśnienie; wlot powietrza jest przez szklane drzwi przedniej szyby, dolna część obszaru operacyjnego jest zawracana do powietrza, a górna część jest wydmuchiwana; dwa górne i dolne filtry HEPA są wyposażone w ochronę personelu przed szkodliwymi infekcjami aerozolowymi i chronią próbki przed zanieczyszczeniami zewnętrznymi. Może chronić próbki przed infekcją krzyżową.

Obszar analizy amplifikacji:

Podciśnienie, wlot powietrza przechodzi przez szklane drzwi przedniego okna, dolna część obszaru operacyjnego jest zawracana do powietrza, a górna część jest wydmuchiwana, a filtr HEPA może chronić zarówno personel, jak i środowisko. Nie zainfekowany szkodliwymi aerozolami.

Kategoria komunikatu:

Promocje

Dodał:
MKTest Serwis i Walidacje
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Czytaj także