empty
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2023-11-06
Wyższy poziom analizy HPLC

 

BANNER-AKTUALNOSCI-KNAUER-AZURA-862-850x370.jpg

Chromatografia o ultra niskiej dyspersji ULDC

Niemal każdy chromatografista na świecie boryka się z problemem nierozdzielonych par lub grup pików. W wielu przypadkach separacja osiągana dzięki nowoczesnym kolumnom HPLC i UHPLC typu core-shell jest niweczona przez rozmycie pików z powodu nadmiernej dodatkowej objętości kolumny.

Chromatografia o ultra niskiej dyspersji (ULDC) jest dla każdego użytkownika HPLC i UHPLC jedynym kluczem do rozwiązania tego powszechnego problemu. Dzięki ULDC można osiągnąć maksymalną zdolność rozdzielczą kolumny HPLC i uzyskać możliwie wąskie piki.

Nowe systemy chromatograficzne KNAUER AZURA 862 spełniają wygórowane wymagania, które są niezbędne do zminimalizowania dodatkowej objętości kolumny, a tym samym dyspersji pików. Dzięki temu ULDC w połączeniu z systemami KNAUER AZURA 862 jest nowym złotym standardem zastępującym HPLC i UHPLC w chromatografii.

 

Wyższy poziom analizy HPLC

W ostatnich dziesięcioleciach aby zwiększyć zdolność rozdzielczą i skrócić czas analizy rozmiary cząstek faz stacjonarnych stawały się coraz mniejsze. Czynnikiem ograniczającym typowe systemy HPLC do stosowania kolumn z małymi cząstkami jest ciśnienie znamionowe komponentów systemu.

Podążając za tym trendem zostały wprowadzone elementy o wyższych granicach ciśnienia znamionowego w układach UHPLC jednak wiąże się to ze znacznym wzrostem cen systemów.
Dzięki nowym systemom AZURA 862 i technologii ULDC firmy KNAUER zalety UHPLC stają się dostępne za rozsądną cenę HPLC.

Systemy AZURA 862 zostały zaprojektowane z myślą o najwyższych wymaganiach w chromatografii. Ciśnienie znamionowe 862 barów (12500 psi) eliminuje ograniczenia klasycznych systemów HPLC i zapewnia możliwość stosowania kolumn UHPLC, HPLC i typu core-shell w połączeniu z bardzo małą dodatkową objętością kolumny w celu uzyskania maksymalnej mocy separacji.

 

ULDC to ostrzejsze piki

Chromatografia o ultra niskiej dyspersji (ULDC) w połączeniu z systemami HPLC AZURA 862 przenosi chromatografię cieczową na wyższy poziom. Problemy z wydajnością spowodowane ograniczeniami ciśnienia w standardowym systemie HPLC należą już do przeszłości.
ULDC zapewnia, że zdolność rozdzielcza kolumny nie jest niwelowana przez niechcianą dodatkową objętość kolumny.
Uwolnij wydajność swojej kolumny.

Najwyższa szczytowa wydajność zapewniana przez ULDC jest kluczem do dokładnych, wiarygodnych i wyjątkowych wyników dla każdej analizy i dla każdego laboratorium.

 

Knauer AZURA 862 ULDC


System ULCD Azura 862 z pompą binarną HPG i detektorem diodowym ze skanem 3D składa się z precyzyjnie dostosowanych komponentów.

WIĘCEJ O PRODUKCIE http://bit.ly/AGA-Analytical-KNAUER-AZURA-862-ULDC-XTECH

Zapytaj o naszą ofertę http://bit.ly/AGA-Analytical-KONTAKT-XTECH

Czytaj także