empty
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2024-05-21
Poprawne, tanie i wydajne pomiary lepkości

IKA - pomiary lepkości bez problemów


Lepkościomierze  - precyzyjne narzędzia do pomiaru lepkości

Lepkość jest jednym z ważnych parametrów charakteryzujących płyny i ich właściwości. Pomiar lepkości jest niezbędny w wielu dziedzinach, takich jak przemysł chemiczny, farmaceutyczny czy spożywczy. W celu zapewnienia precyzji i dokładności pomiarów, niezawodne lepkościomierze są nieodzownym narzędziem dla laboratoriów. Jednym z takich zaawansowanych urządzeń jest lepkościomierz IKA Rotavisc.

 

IKA Rotavisc
IKA Rotavisc

 

Jeżeli nie masz pewności, czy Twoje urządzenie jest skalibrowane i działa poprawnie, IKA Rotavisc pozwala na sprawdzenie poprawności działania przy użyciu oleju kalibracyjnego o znanej wartości. To proste i skuteczne rozwiązanie, które umożliwia potwierdzenie dokładności pomiarów.

 

Olej kalibracyjny
Olej kalibracyjny

 

Jeżeli obawiasz się ogromnych kosztów naprawy w przypadku uszkodzenia lepkościomierza, to IKA Rotavisc oferuje aż 10 lat gwarancji. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje urządzenie jest chronione i w razie potrzeby zostanie naprawione bez dodatkowych kosztów.

 

dwa.PNG

 

Jeżeli martwisz się, czy jedno urządzenie będzie w stanie zmierzyć szeroki zakres lepkości, to lepkościomierz IKA Rotavisc jest idealnym rozwiązaniem. Posiada on ogromny zakres pomiarowy, sięgający nawet do 64 mln mPas. Dzięki temu możesz zmierzyć lepkość różnorodnych substancji, bez konieczności korzystania z innych narzędzi pomiarowych.

 

vt.PNG

 

Jeżeli konieczność ręcznego zapisywania i raportowania danych zabiera Ci czas i naraża na błędy, IKA Rotavisc oferuje rozwiązanie w postaci oprogramowania Labworldsoft. To zaawansowane oprogramowanie umożliwia łatwe zapisywanie, eksportowanie i raportowanie pomiarów. Dzięki temu możesz zaoszczędzić czas i mieć pewność, że Twoje raporty będą precyzyjne i bezbłędne.

 

v+lws.PNG

 

Lepkościomierz IKA Rotavisc to niezastąpione narzędzie dla laboratoriów, które wymagają precyzyjnych i dokładnych pomiarów lepkości. Dzięki funkcjom takim jak możliwość sprawdzenia poprawności pomiarów, długa gwarancja, szeroki zakres pomiarowy oraz oprogramowanie do zapisywania danych, IKA Rotavisc zapewnia nie tylko wygodę i efektywność pracy, ale także pewność co do dokładności wyników.

Więcej informacji: sales.poland@ika.com 

Autor:
Dominik Wójcik
Źródło:
własne
Dodał:
IKA Poland Sp. z o. o.