Powrót do listy komunikatów Dodano: 2022-05-13  |  Ostatnia aktualizacja: 2022-06-09
Refractometer Easy Brix

Prosta obsługa, wytrzymałość i wiarygodność.

Refractometer Easy Brix

Refraktometr Easy Brix zapewnia szybkie pomiary zawartości cukru. Umożliwia również automatyczną regulację temperatury w zakresie od 15 do 25°C. Kompaktowa i wytrzymała konstrukcja sprawia, że urządzenie nadaje się do zastosowania w laboratorium lub w pobliżu obszaru produkcyjnego.

Inteligentna prostota. Intuicyjny, oparty na aplikacjach interfejs użytkownika oraz wyświetlane na ekranie wskazówki upraszczają codzienne zadania, minimalizując jednocześnie błędy operatora i czas szkolenia.

Upuść i mierz. Dzięki technologii FastStart™ pomiary można rozpocząć natychmiast po upuszczeniu próbki, bez konieczności naciskania przycisków.

Niezawodne wyniki kontroli jakości. Możliwość ustawienia limitów pomiarowych pozwala na identyfikację próbek zaakceptowanych i odrzuconych za pomocą kolorów.

Automatyczna regulacja temperatury. Zintegrowany moduł Peltiera do regulacji temperatury szybko ogrzewa lub schładza celę pomiarową, niezawodnie utrzymując żądaną temperaturę próbki.

Weryfikacja wyników SimpleCheck™. Wzorce z certyfikatem SimpleCheck™ zapewniają niezawodne działanie urządzenia. Przez weryfikację działania urządzeń prowadzi operatorów wbudowany przebieg pracy.

W laboratorium lub na produkcyjnym. Easy Brix zaprojektowano z wysokiej jakości komponentów i materiałów. Urządzenie jest odporne na trudne warunki otoczenia, a dzięki kompaktowej budowie zmieści się niemalże wszędzie.

Dowiedz się więcej

Kategoria komunikatu:

Nowinki techniczne

Dodał:
Mettler-Toledo Sp. z o. o.
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Czytaj także