Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2019-01-20   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-01-20
KOMORY LAMINARNE - YAKOS65

Wybrano jako najlepsze przez Amerykańską Agencję Kosmiczną NASA.

KOMORY LAMINARNE - YAKOS65
  • Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowego producenta komór laminarnych YAKOS65. Z przyjemnością informujemy że jesteśmy generalnym przedstawicielem grupy "Chung Fu" na rynku Polskim.

 

 

  • Marka Yakos65, została zarejestrowana przez Chung Fu Technical Development Co Ltd. w 1976 roku, ponieważ firma chciała wejść na rynki zachodnie. Na przestrzeni ostatnich 40 lat działalności, Yakos65 w dużym stopniu polegał na doskonałych możliwościach badawczo-rozwojowych oraz innowacyjnym procesie produkcyjnym.

 

  • Yakos65 opracował doskonały asortyment wysokiej jakości produktów laboratoryjnych i akumulację wyników osiągniętych w laboratoriach; w tym planowanie i projektowanie laboratoriów, mebli laboratoryjnych, produkty zwierzęce laboratoryjne, pomieszczenie czyste i pomieszczenie dla ryb „ZEBRA".

 

  • "Chung Fu" stał się uznanym producentem produktów laboratoryjnych na świecie. Ciesząc się uznaniem wśród instytucji uniwersyteckich, centrów badawczych, szpitali, elektronicznych firm półprzewodnikowych i firm farmaceutycznych na Tajwanie i za granicą.

 

  • Komory Laminarne YAKOS65 - wybrano jako najlepsze przez Amerykańską Agencję Kosmiczną NASA.

ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ PO WIĘCEJ INFORMACJI

Kategoria komunikatu:

Nowinki techniczne

Dodał:
MKTest Serwis i Walidacje
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.