SKN przy Katedrze i Zakładzie Histologii i Embriologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego ma zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa na VII Konferencję „Postępy w badaniach biomedycznych" dla naukowców, lekarzy, diagnostów laboratoryjnych, inżynierów i studentów.
Badania biomedyczne stanowią jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin ścisłych. Śledzenie postępów w szeroko rozumianych naukach biomedycznych znajduje się w kręgu zainteresowań zarówno studentów kierunków medycznych, przyrodniczych, technicznych jak i lekarzy, diagnostów oraz firm i konsorcjów finansujących rozwój nauki.
Z uwagi na interdyscyplinarny charakter konferencja stanowi niepowtarzalną okazję do wymiany doświadczeń między badaczami, umożliwia przeprowadzenie konstruktywnej dyskusji oraz zaprezentowania własnych sukcesów i innowacji.
Chcąc wyjść naprzeciw potrzebie nieustannego pogłębiania wiedzy postanowiliśmy zaproponować Państwu udział w naszej ogólnopolskiej Konferencji, która odbędzie się w dniach 10-11 grudnia 2016 roku w Centrum Dydaktycznym WUM przy ulicy Księcia Trojdena 2A w Warszawie.
Konferencja podzielona została na 7 sesji tematycznych:
• Biologia nowotworów
• Genetyka medyczna
• Molekularne podłoże chorób
• Mechanizmy regulacji układu odpornościowego
• Medycyna regeneracyjna
• Nowe technologie biomedyczne
• Farmacja i farmakologia
W każdej sesji Uczestnik może zgłosić 1 streszczenie. Termin nadsyłania streszczeń upływa 6 listopada 2015 roku.
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej www.sknwum.wix.com/postepy, gdzie znajdą Państwo formularz zgłoszeniowy, Regulamin oraz najnowsze wiadomości dotyczące Konferencji.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: konferencja.pbb@gmail.com
Organizatorzy
HESA SKN przy Katedrze i Zakładzie Histologii i Embriologii WUM
(gz)
Kategoria wiadomości:
Z życia branży
- Źródło:
- konferencja pbb

Komentarze (0)
Czytaj także
-
Końcówki do pipet BioClean Ultra
Laboratoria na całym świecie zajmują się z opracowywaniem testów i terapii w związku z pojawieniem się koronawirusa SARS CoV-2. Badania...
-
Do czego służy lepkościomierz?
www.wyposazeniemedyczne.plLepkościomierz, inaczej zwany wiskozymetrem jest to urządzenie laboratoryjne do wyznaczania lepkości substancji. Lepkość substancji jest to...
-
-
-
-
-
-