Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2019-08-29   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-08-29
32 Międzynarodowe Energetyczne targi ENERGETAB 2019 pod znakiem zenon Software Platform od COPA-DATA
Ilustracja nadesłana (COPA-DATA Polska )
Ilustracja nadesłana (COPA-DATA Polska )

COPA-DATA, firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w rozwiązaniach dla automatyki przemysłowej oraz producent Platformy Programowej zenon wykorzystywanej w branży energetycznej już po raz kolejny będzie wystawcą podczas międzynarodowych targów ENERGETAB. W związku z tym zapraszamy wszystkich związanych z branżą do Bielska-Białej na nasze stoisko, gdzie zaprezentowane zostaną rozwiązania dedykowane specjalnie branży energetycznej.

Targi ENERGETAB, odbywające się w malowniczym mieście Bielsku-Białej, położonym na południu Polski u stóp gór Beskidu Małego i Beskidu Śląskiego, to największe wydarzenie targowe w Polsce dla wszystkich związanych z branżą energetyczną. Co roku zjeżdżają tutaj specjaliści, którzy chcą poznać nowości i trendy w branży energetycznej. Wśród zwiedzających nie brakuje również lokalnych firm. W program targów świetnie wpisuje się platforma Programowa zenon, która oferuje klientom rozwiązania dopasowane do wymagań charakterystycznych dla przemysłu energetycznego. Umożliwia ona między innymi niezawodny nadzór i ergonomiczną kontrolę podstacji, rozdzielni, sieci rozdzielczych i elektrowni, a także farm wiatrowych i elektrowni fotowoltaicznych.

Oprogramowanie zenon można wykorzystywać zarówno na etapie wytwarzania, przesyłu, jak i dystrybucji energii elektrycznej. Sterowniki opracowane przez COPA-DATA gwarantują zgodność ze standardami międzynarodowymi, takimi jak IEC 61850/IEC 61400-25, IEC 60870 i DNP3. Dzięki integracji modułu zenon Logic, opartego na standardzie IEC 61131-3, zenon Energy Edition jest kompleksowym rozwiązaniem dla automatyki w branży energetycznej. Integrity Level 2 dla systemów informatycznych i infrastruktur.

Dowiedz się więcej o: Command Sequencer i zenon Process Recorder

Oprogramowanie zenon Software Platform posiada wiele modułów,które są dedykowane branży energetycznej. Podczas targów specjalnie dla klientów z sektora energetycznego zostaną zaprezentowane m.in: GIS Editor i GIS Control dające możliwość łączenia danych z systemów informacji geograficznej (ang: geo-information systems, GIS) z wizualizacjami w oprogramowaniu zenon, dzięki czemu sieci energetyczne oraz aktualne statusy (np. alarmy) w wizualizacji zenon na mapach geograficznych są widoczne bezpośrednio na mapie. Ponadto zwiedzający uzyskają informacje jak zlokalizować awarię w oparciu o impedancję czy też o tym, jak zenon Process Recorder pozwala śledzić szczegółowy przebieg błędów i problemów już po fakcie ich wystąpienia i wiele, wiele innych.

Team COPA-DATA Polska czeka na Państwa

Podczas rozmów z naszymi inżynierami oraz w trakcie testowania wersji DEMO, będzie można osobiście przekonać się o tym, jak digitalizacja nieuchronni zmierza do świata energetyki i jakie są z tego tytułu benefity a jakie zagrożenia. Kwestie bezpieczeństwa to dla COPA-DATA od wielu lat priorytet dlatego również i w tej kwestii podzielimy się naszymi doświadczeniami i spostrzeżeniami.

,,Ze względu na duże zainteresowanie podczas wcześniejszych edycji, gorąco zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji spotkania, zwłaszcza że jest to jedna z nielicznych okazji do rozmowy z Prezesem spółki COPA-DATA Polska Sp. zo.o. Panem Alexandrem Punzenberger"- przypomina Urszula Bizoń-Żaba. Można to zrobić drogą mailową (sales.pl@copadata.com) lub telefonicznie: (12) 290 10 54.

(gz)

Kategoria wiadomości:

Z życia branży

Źródło:
COPA-DATA Polska Sp. z o.o.
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :