empty
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów INFORMACJA ARCHIWALNA
Aktualizowany: 2018-04-23
WITKO wśród najlepszych!

WITKO sponsorem XI Ogólnopolskiego Sympozjum Chemii Organicznej

EUROLAB 2018 - WITKO WŚRÓD NAJLEPSZYCH

Wybrane produkty z bogatego katalogu firmy S. WITKO i WITKO Sp. z o.o. zaprezentowane zostały podczas jubileuszowej, dwudziestej edycji Międzynarodowych Targów Analityki i Technik Pomiarowych EUROLAB 2018/CrimeLab w Warszawie.

To jedna z najważniejszych imprez krajowej branży chemicznej i jej pokrewnych. W targach każdego roku bierze udział kilkuset wystawców z różnych krajów. WITKO po raz kolejny znalazło się w gronie liderów swego środowiska biznesowego wśród 179 dostawców z 19 krajów w tym roku.

Trzydniowe targi (14-16.03.2018 r.) zorganizowane w stołecznym Centrum Targowo-Kongresowym stanowią doskonałą okazję spotkania nauki z biznesem. W gronie uczestników znajdują się m.in. specjaliści i analitycy, kierownicy laboratoriów, eksperci naukowi pokrewnych dziedzin branży chemicznej, biologicznej, farmaceutycznej , analizy żywności oraz pracownicy Inspekcji sanitarnych, farmaceutycznych czy Ochrony Środowiska.
Bogata oferta WITKO cieszyła się szczególnym zainteresowaniem targowych gości, poznających na stoisku wystawienniczym firmy m.in. przykłady innowacyjnych pomp i sprężarek, aparatury do syntezy organicznej oraz dla badań przyżyciowych, obrazowania PET/SPECT/proCT/MRI. Luminescencja, automatów myjąco-dezynfekujących czy ofertę wysokiej czystości odczynników oraz kompleksowych systemów mebli i dygestoriów. WITKO miało okazję zaprezentować ofertę swych zagranicznych i krajowych partnerów, która stanowi podstawę nadzwyczaj bogatego katalogu dystrybucyjnego firmy.

Ekspozycji wystawienniczej XX MTAiTP EuroLab/CrimeLab towarzyszyła część naukowo-dyskusyjna, składająca się na program konferencji, wykładów, seminariów, prezentacji i warsztatów. Omawiano najnowsze trendy badawcze, zapoznając się też z najnowocześniejszym sprzętem.

Raz jeszcze, serdecznie dziękujemy Państwu za odwiedzenie naszego stoiska i poświęcony czas.

 

***

WITKO – Sponsorem XI Ogólnopolskiego Sympozjum Chemii Organicznej

Firma WITKO była uczestnikiem i jednym z czterech sponsorów
XI Ogólnopolskiego Sympozjum Chemii Organicznej, który odbył się w Warszawie w dniach 8-11 kwietnia br.

Spotkali się tam przedstawiciele instytucji naukowych i edukacyjnych, chemicy pracujący w przemyśle chemicznym i branżach pokrewnych oraz studenci i doktoranci.

Ogólnopolskie Sympozja Chemii Organicznej (OSCO) są forum wymiany myśli naukowej pomiędzy krajowymi specjalistami w dziedzinie szeroko pojętej chemii organicznej. Imprezy organizowane są przemiennie przez Instytut Chemii Organicznej PAN (Warszawa) i Centrum Badań Molekularnych i Makromolekularnych PAN (Łódź).

W Sympozjum wzięło udział 197 uczestników

 

***

WITKO dołączyło do Facebook'a!

Chcielibyśmy Państwa poinformować, że dołączyliśmy do Facebook'a. Serdecznie zapraszamy do powiększenia grona naszych fanów. Codziennie będziemy aktualizować treści, informować naszych obecnych i przyszłych klientów o promocjach, nowościach, konferencjach i produktach. Z nami zbudujecie i wyposażycie swoje laboratorium od A do Z. Na stronie znajdą się również galerie zdjęć i filmy z wydarzeń. Bądźcie z nami na bieżąco. Naprawdę warto! Dziękujemy za polubienie naszej strony.

 

Autor:
ab
Źródło:
http://www.witko.com.pl/2d7704842cbb63ce2972adadc8054e87,EUROLAB_2018__WITKO_WSROD_NAJLEPSZYCH,produ
Dodał:
WITKO Sp. z o.o.

Czytaj także