empty
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2021-06-02
Cyfrowa podstacja IEC 61850

Projektowanie, wdrażanie i kontrola cyfrowej podstacji z protokołem komunikacyjnym IEC 61850

W procesie przechodzenia na inteligentniejszą sieć, jednym z najbardziej zauważalnych trendów jest coraz powszechniejsze wdrażanie systemów automatyki i sterowania stacji elektroenergetycznych opartych na normie IEC 61850. Oprogramowanie zenon firmy COPA-DATA zapewnia kompleksowe rozwiązania SCADA, które obsługują normy IEC 61850 Edition 1 i Edition 2. Umożliwia to szybki, niezawodny i bezpieczny dostęp do podstacji, a także kontrolę nad nią, tak, aby doprowadzić do osiągnięcia płynnej interoperacyjności.

Aby zatem wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, COPA-DATA przygotowała darmowy eBook, który zawiera odpowiedzi na najbardziej kluczowe pytania odnośnie IEC 61850 z zenon:

   • Jak efektywnie zaprojektować cyfrową podstację.
   • Jak usprawnić wdrażanie cyfrowej podstacji.
   • Jak niezawodnie obsługiwać cyfrową podstację.

 

Energy_E-Book_A4_PL_595x842-1.jpg

Chcesz dowiedzieć się więcej o IEC 61850 z zenon oraz pobrać bezpłatny eBook? Nie czekaj! Pobierz BEZPŁATNY Ebook: https://go.copadata.com/pl/iec-61850-ebook/

 

Informacje o COPA-DATA

COPA-DATA jest jedynym niezależnym producentem oprogramowania, który łączy bogate doświadczenie w automatyzacji z możliwościami, jakie daje cyfrowa transformacja — globalnie, niezawodnie, z nastawieniem na przyszłość. Tworzymy oprogramowanie do automatyki przemysłowej i energetycznej, które ułatwia życie naszych klientów.

 

Informacje o oprogramowaniu zenon

zenon to platforma programowa, która sprawia, że inżynieria i zautomatyzowanie procesu produkcji oraz infrastruktury maszyn i urządzeń są niebywale łatwe. Niezależnie od tego, czy pracujesz w sektorze produkcji, czy przemyśle energetycznym, zenon pomoże Ci osiągnąć i utrzymać ambitne cele operacyjne. Stosując platformę zenon, wszyscy użytkownicy począwszy od działu produkcji aż do kierownictwa — mogą tworzyć synergię i mieć wpływ na działalność w mierzalny i pozytywny sposób.


W razie pytań jesteśmy do dyspozycji: sales.pl@copadata.com, (12) 290 10 45.

Czytaj także