empty
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2021-07-05
COPA-DATA Polska uczestnikiem konkursu ,,Krakowski Pracodawca Roku 2020’’

Ruszyła kolejna edycja konkursu „Krakowski Pracodawca Roku" ogłoszonego przez Grodzki Urząd Pracy w Krakowie pod patronatem Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego.
Do tegorocznej edycji została zgłoszona również COPA-DATA Polska Sp. z o.o., która może pochwalić się ponad 8-letnią udaną współpracą z Grodzkim Urzędem Pracy, a także dużą aktywnością w aktywizacji młodych bezrobotnych osób i tworzeniem dla nich miejsc pracy.

 

Konkurs_pracodawca2020logo.jpg.png

 

Cel konkursu to promocja godnych do naśladowania pracodawców

Konkurs Pracodawca Roku to inicjatywa, której podstawowym celem jest honorowanie i promowanie godnych do naśladowania pracodawców, którzy wyróżniają się polityką personalną otwartą na wsparcie osób bezrobotnych i poszukujących pracy, tworzeniem nowych miejsc pracy, promowaniem idei współpracy i partnerstwa. Zwycięzcy konkursu zostaną wybrani w trzech kategoriach:


• Pracodawca Roku 2020 – Nagroda Główna,
• Pracodawca Roku 2020 Przyjazny Cudzoziemcom,
• Pracodawca Roku 2020 Przyjazny Osobom z Niepełnosprawnością.


Ponadto wszystkie firmy biorące udział w konkursie zostaną wyróżnione przez Prezydenta Miasta Krakowa oraz Dyrektora GUP w Krakowie podczas Gali Przedsiębiorczości lub w inny ogłoszony przez Przewodniczącego Kapituły Konkursu sposób. Więcej informacji o konkursie, można przeczytać na stronie Grodzkiego Urzędu Pracy w Krakowie: http://www.gupkrakow.pl/11-maja-ruszaja-zgloszenia-do-konkursu-krakowski-pracodawca-roku-2020/

 

COPA-DATA Logo_blue-large.png

Informacje o COPA-DATA

COPA-DATA jest jedynym niezależnym producentem oprogramowania, który łączy bogate doświadczenie w automatyzacji z możliwościami, jakie daje cyfrowa transformacja — globalnie, niezawodnie, z nastawieniem na przyszłość. Tworzymy oprogramowanie do automatyki przemysłowej i energetycznej, które ułatwia życie naszych klientów.

 

Informacje o oprogramowaniu zenon

zenon to platforma programowa, która sprawia, że inżynieria i zautomatyzowanie procesu produkcji oraz infrastruktury maszyn i urządzeń są niebywale łatwe. Niezależnie od tego, czy pracujesz w sektorze produkcji, czy przemyśle energetycznym, zenon pomoże Ci osiągnąć i utrzymać ambitne cele operacyjne. Stosując platformę zenon, wszyscy użytkownicy począwszy od działu produkcji aż do kierownictwa — mogą tworzyć synergię i mieć wpływ na działalność w mierzalny i pozytywny sposób.

Czytaj także