Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy usług Ostatnia aktualizacja: 2023-03-29
Zarządzanie sprzętem pomiarowym
Zarządzanie sprzętem pomiarowym
Zasięg:
międzynarodowy

Zarządzanie sprzętem pomiarowym za pomocą PRIMAS online – mobilny dostęp do danych sprzętu pomiarowego

Oparty na Intranecie system zarządzania wyposażeniem pomiarowym PRIMAS online firmy Testo Industrial Services pomaga w zapewnieniu zgodności z wymaganiami dotyczącymi wyposażenia pomiarowego. Dzięki systemowi PRIMAS mobile nawet w podróży masz dostęp do danych z urządzeń pomiarowych.

Zadaniem monitorowania wyposażenia jest zapewnienie i spełnienie wymagań dotyczących wyposażenia pomiarowego. Dlatego też udokumentowany system jest absolutnie niezbędny w przedsiębiorstwie. Profesjonalne monitorowanie sprzętu pomiarowego może w przejrzysty sposób pokazywać usterki w sprzęcie pomiarowym i ich wpływ na proces kontroli. Tak więc systematycznie dokumentowane monitorowanie sprzętu pomiarowego ma na celu przedstawienie wyboru i funkcjonalności całkowicie używanego sprzętu pomiarowego.

PRIMAS online to zgodny ze standardami, internetowy system zarządzania urządzeniami pomiarowymi, służący do zarządzania i monitorowania tych urządzeń. W systemie PRIMAS online można zarządzać wyposażeniem pomiarowym niezależnie od miejsca i czasu, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Za pomocą przeglądarki internetowej można w każdej chwili wywoływać, zmieniać lub tworzyć dane urządzeń pomiarowych. Świadectwa wzorcowania i dane podstawowe wyposażenia pomiarowego można wywoływać na całym świecie i w dowolnym czasie w celu zapewnienia jakości.

Skorzystaj z licznych funkcji naszego systemu zarządzania miernikami w PRIMAS online. Od centralnego utrzymywania danych głównych do określania indywidualnego poziomu powiadamiania - zarządzanie urządzeniami za pomocą systemu PRIMAS online oferuje wiele korzyści.

Chętnie zapoznamy Państwa z systemem PRIMAS online. Już dziś umów się na indywidualną prezentację z naszymi ekspertami PRIMAS. Skorzystaj z bezpłatnego dostępu do odczytu i uzyskaj przegląd danych i certyfikatów dotyczących Twoich urządzeń pomiarowych:

 • Monitorowanie aparatury pomiarowej niezależnie od czasu i miejsca
 • Dzięki dostępowi przez Internet nie jest konieczna instalacja oprogramowania
 • Automatyczna aktualizacja danych o urządzeniach i certyfikatach
 • Centralne zarządzanie wyposażeniem pomiarowym i danymi podstawowymi w jednym systemie
 • Indywidualne i specyficzne dla użytkownika prawa dostępu
 • Możliwość pracy w trybie offline: wygodna dalsza obróbka danych na komputerze PC z PRIMAS mobile

PRIMAS connect jako usługa sieciowa umożliwiająca zautomatyzowany dostępPotrzebujesz istotnych informacji o swoich urządzeniach pomiarowych, bezpośrednio w swoi...

Połączenie PRIMAS to usługa sieciowa umożliwiająca zautomatyzowany dostęp i wykonywanie zapytań do systemu PRIMAS online lub do wszystkich danych w systemie danych Testo Industrial Services, które można wywołać w systemie PRIMAS online. Korzystając z interfejsu API REST, dane podstawowe wyposażenia pomiarowego i świadectwa wzorcowania są automatycznie pobierane bezpośrednio z systemów/aplikacji lub dokumentów klienta i włączane do procesu tworzenia wartości.

Identyfikacja/uwierzytelnianie odbywa się za pomocą tokena dostosowanego dla klienta, który umożliwia automatyczny dostęp bez wcześniejszej rejestracji w systemie PRIMAS online. Za pomocą tego tzw. interfejsu Web API można pobierać niezbędne dane główne, takie jak status aparatury badawczej oraz najnowsze certyfikaty. Za pośrednictwem PRIMAS connect możliwe są również połączenia (hiperłącza) z systemów/aplikacji klienta lub dokumentów. Dane podstawowe są zwracane w formacie VDI, który można odczytać maszynowo jako XML lub JSON, co umożliwia klientowi zintegrowanie pobranych informacji bezpośrednio z jego własnym procesem.

Za pośrednictwem PRIMAS connect możesz pobrać między innymi następujące dane:

 • Dane podstawowe i wykazy urządzeń badawczych
 • Świadectwa wzorcowania
 • Informacje o ważności
 • Informacje o danych zamówienia

Twoja przewaga: Nasze kompetencje

 • Aktualne dane dostępne w procesie przez cały czas
 • Pełna integracja z istniejącym systemem
 • Automatyczna aktualizacja danych dotyczących mierników i zamówień
 • Uwierzytelnianie za pomocą indywidualnego tokena
 • Nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja w systemie

Skontaktuj się z dystrybutorem

Firma

Testo Industrial Services sp. z o.o.

Adres: Wiejska 2, 05-802 Pruszków

Nr telefonu: 782475680 Skopiuj

E-mail: mkobylinski@testotis.pl Skopiuj
WWW: www.testotis.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal laboratoria.xtech.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...