Powrót do listy usług Ostatnia aktualizacja: 2020-05-01
Pomiar nadciśnienia między pomieszczeniami
pomiar różnicy ciśnień.jpg
Zasięg:
krajowy

Pomiary różnicy ciśnienia statycznego między pomieszczeniami czystymi i/lub strefami przyległymi, wykonuje się w celu wykazania, że zminimalizowane jest ryzyko przenoszenia zanieczyszczeń fizycznych, chemicznych, biologicznych, między oddzielanymi obszarami.

Pomiary nadciśnień w cleanroom wykonujemy zgodnie z normą PN-EN ISO 14644-3:2019 Pomieszczenia czyste i związane z nimi środowiska kontrolowane – Część 3 Metody badań, pkt B1, oraz z uwzględnieniem wytycznych określonych w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia w sprawie wymagań Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP).

Pomiary różnicy ciśnienia statycznego wykonujemy za pomocą wysoce dokładnego miernika, wzorcowanego w zakresie -500 Pa ÷ +500 Pa (wzorcowanie w laboratorium posiadającym akredytację PCA; rozdzielczość przyrządu: 0,1 Pa; dokładność pomiaru: 1,5 Pa; rozdzielczość wskazań: 0,1 Pa).
Stosowane przez nas urządzenie posiada również funkcję loggera, dzięki czemu na życzenie klienta, możliwe jest również dokonanie oceny stabilności w czasie utrzymywanego nadciśnienia.

Aby dowiedzieć się więcej na temat metodyki pomiaru, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: https://www.bnt-sigma.pl/pomiar-roznicy-cisnien-miedzy-pomieszczeniami.
Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego: 61 624 27 22.

Skontaktuj się z dystrybutorem

Firma

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA

Adres: Jeżycka, 44a/5, 60-865 Poznań

Nr telefonu: 530309030 Skopiuj

E-mail: info@bnt-sigma.pl Skopiuj
WWW: www.bnt-sigma.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal laboratoria.xtech.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...