Powrót do kalendarium Ostatnia aktualizacja: 2018-12-15
Maintenance 2019

10. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji - Maintenance to jedyne i najważniejsze wydarzenie targowe w Polsce skierowane do odbiorców z działów utrzymania ruchu i produkcji.

Wystawa ciągle poszerza swój zakres o nowe strefy tematyczne, a udział w niej umożliwia zapoznanie się z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi na rynku pozwalającymi osiągnąć najwyższy stopień niezawodności w produkcji.

Wydarzenie co roku odwiedza szerokie grono profesjonalistów, którymi są przedstawiciele służb utrzymania ruchu, pracownicy działów produkcji, a także właściciele zakładów produkcyjnych ze wszystkich gałęzi przemysłu.

Wyjątkowość spotkania to efekt formuły łączącej merytoryczną wiedzę niezależnych ekspertów z praktycznymi przykładami z rynku. Prócz poznania oferty wystawców z kraju i zagranicy, zwiedzający będą mieli możliwość udziału w licznych seminariach targowych, tematycznej konferencji „Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu" oraz wymiany doświadczeń z ekspertami z branży. Dla wystawców będzie to natomiast doskonała okazja do nawiązania kontaktów biznesowych oraz promocji oferowanych produktów i usług. Odbywające się jesienią targi to bowiem najlepszy okres do planowania przyszłorocznych inwestycji i strategii zakupowych na kolejny rok kalendarzowy.

Kategoria wydarzenia:

Targi

Terminy wydarzenia

Organizator

.

Nr telefonu: (12) 651 95 24 ; 510 134 218 Pokaż numer
Faks: (12) 651 95 22 Pokaż numer
Adres e-mail: banach@targi.krakow.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal laboratoria.xtech.pl

Subskrybuj newsletter

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe