Spektrofotometry

Zapytanie nr 1008690
Opublikowano: 2025-06-11
Dzień dobry!
Przeprowadzam postępowanie zakupowe na zakup spektrofotometru w celach edukacyjnych. Rozważam zakup jednego z dwóch spektrofotometrów Cary 60 UV-Vis instrument bundle including PC and software firmy Agilent oraz Evolution™ Pro UV-Vis Spectrophotometers firmy Thermo Scientific. Chciałbym uzyskać następujące informacje na temat produktu.

1. Czy komora pomiarowa jest zamykana za pomocą przesuwanej klapki? Cecha wymagana.
2. Jakiej wielkości kuwety pomiarowe są możliwe do użycia? Jeśli dostępne jest kilka rozmiarów to czy potrzebne są dodatkowe adaptery - jeśli tak to czy są one w podstawowym wyposażeniu czy muszą być zakupione oddzielnie i jaka jest wtedy ich cena? Wymagane rozmiary to 10mm, 20mm i 50mm.
3. Czy aparat posiada karuzelę na kuwety pomiarowe.
4. Czy można podłączyć komputer, jeśli tak to za pomocą jakiego złącza?
5. Czy trzeba podłączyć komputer, jeśli tak to czy jest on w zestawie?
6. Czy jest wymagane specjalistyczne oprogramowanie, jeśli tak to czy jest w cenie urządzenia?
7. Ile krzywych kalibracyjnych można zrobić?
8. Czy można programować bardziej skomplikowane metody np. pomiar kilku długości fali z automatycznym liczeniem wyniku?
9. Jaki jest okres gwarancji? Co podlega i nie podlega gwarancji?
10. Jak wygląda serwis urządzenia na terenie Polski? Jaki jest koszt potencjalnej wysyłki urządzenia do serwisu.
11. Jaka jest trwałość źródła światła i jaki koszt wymiany?.
12. Jaki jest czas realizacji zamówienia – od zakupu do dostarczenia sprzętu?

Proszę uprzejmie o szybką wycenę sprzętu oraz odpowiedź na powyższe pytania do dnia 17 czerwca 2025 roku. Jeśli posiadają państwo w swojej ofercie o podobnej specyfikacji i spełniające nasze wymagania proszę o dodatkową wycenę takiego urządzenia wraz ze specyfikacją.
Z góry dziękuję!


Lokalizacja:
podkarpackie

Zainteresowało się:

5 dostawców
Poznaj oferty

Kategoria:

spektrometry UV/VIS i VIS
Tło formularza

Poznaj najlepsze oferty!

Wypełnij formularz lub wyślij wiadomość na zapytania@xtech.pl.

Przekażemy Twoje zapytanie odpowiedniej grupie firm z branży laboratoryjnej. Porównasz oferty i wybierzesz najlepszą.

Zapytaj różnych dostawców
Strzałka

Moje zapytanie

Składam zapytanie jako:
(opisz, czego poszukujesz)

Załączniki (opcjonalnie)

Dodaj plik...