Marki:
TRESPAInteresuje nas oferta mebli do naszego laboratorium metrologicznego - w załączniku prowizoryczny rysunek dotychczasowego rozmieszczenia szafek/aparatury w naszym laboratorium oraz przykład zaczerpnięty z internetu.
BLAT – z płyty laminowanej, ewentualnie z płyty HPL typu trespa. Nie wykonujemy badań z czynnikami chemicznymi, brak prac mokrych itd.
ZLEW – laboratoryjny metalowy, zlew ten głównie będzie wykorzystywany do mycia naczyń laboratoryjnych lub rąk, więc nie musi być odporny na różnego rodzaju substancje chemiczne itp.
SZAFKI – interesują nas tylko szafki stojące – laminowane.
DYGESTORIUM – na rysunku zmierzone jest dotychczasowe. Jednak zastanawiamy się nad mniejszym. Pod dygestorium spalamy tylko papier/makulaturę, nie wykorzystujemy szkodliwych substancji. Zatem najprostsze dygestorium jest dla nas wystarczające. Dodam, że mamy wszystkie podłącza.
Jeżeli chodzi o załącznik to interesuje nas:
- 1,2 - szafki z 3 lub 4 szufladami – obciążenie ok 50 kg (suszarka)
- 3 - pusta przestrzeń (na krzesło), obciążenie aparatu około 50 kg.
- 4 – szafka z drzwiczkami.
- 5 – pusta przestrzeń – na blacie waga laboratoryjna.
- 6,7 – szafka z drzwiczkami.
- 8 – szafka z jedną szufladą na górze oraz z drzwiczkami na dole (na blacie wagosuszarka).
-9 – szafka z drzwiczkami, obciążenie ok 40 kg (młynek Jokro).
- 10 – szafka z drzwiczkami pod zlewem.
- 11 – szafka z 5 lub 6 szufladami.
- 12 – pusta przestrzeń.
Proszę o wycenę, ewentualną propozycję zmian oraz jaki jest koszt montażu i transportu.
BARDZO ZALEŻY NAM NA SZYBKIEJ WYCENIE, NAJPÓŹNIEJ DO PIĄTKU.
Dziękuję.
Załączniki:
- Fabryka Papieru Czerwonak - laboratorium1.png
- Fabryka Papieru Czerwonak - laboratorium.png
- stół-laboratoryjny-PRZYKŁAD.png

Poznaj najlepsze oferty!
Wypełnij formularz lub wyślij wiadomość na
zapytania@xtech.pl.
Przekażemy Twoje zapytanie odpowiedniej grupie firm z branży laboratoryjnej. Porównasz oferty i wybierzesz najlepszą.
Moje zapytanie
Zapytania o podobnej tematyce
-
Stół laboratoryjny
Zapytanie nr 1006930 z dnia 2025-04-28, ważne do 2025-05-05
Dzień dobry, Proszę o przygotowanie oferty na: stół laboratoryjny. Nie mamy dużo miejsca, więc potrzebuję stoły z chociaż jedną szafką z boku, może być szuflada, stoły laboratoryjne wyspowe na 22... -
Meble laboratoryjne
Zapytanie nr 1006898 z dnia 2025-04-25, ważne do 2025-05-02
Witam, Czy można prosić o wycenę mebli do laboratorium klasy D wg GMG zgodnie z załączonym rysunkiem. Najlepiej dostawca za Śląska, aby móc obejrzeć jakąś realizację przed zakupem -
Odciąg laboratoryjny Informacja archiwalna
Zapytanie nr 1001703 z dnia 2025-04-14, ważne do 2025-04-21
Dzień dobry, Proszę o przygotowanie oferty na: odciągu/ wyciągu laboratoryjnego jak w załączniku: -
Destylator laboratoryjny Informacja archiwalna
Zapytanie nr 1001312 z dnia 2025-04-02, ważne do 2025-04-09
Szanowni Państwo, Proszę o przygotowanie oferty na: destylator laboratoryjny Serdecznie proszę o ofertę na 1 szt Oferta na urządzenie jest nam potrzebna do postępowania przetargowego. W ofercie... -
Szafki, blaty laboratoryjne Informacja archiwalna
Zapytanie nr 1001238 z dnia 2025-04-01, ważne do 2025-04-08
Dzień dobry, Załączam tabelę z elementami do wyceny. Bardzo zależy mi na czasie -
Ociekacze laboratoryjne Informacja archiwalna
Zapytanie nr 1001104 z dnia 2025-03-28, ważne do 2025-04-04
Szanowni Państwo, Proszę o przygotowanie oferty na: ociekacze laboratoryjne Liczba ociekaczy to od 1 do ewentualnie 4 Rozmiar najlepiej o szerokości ok 60cm i podobnej wysokości, ale mogą być i...

Chcesz otrzymywać takie zapytania?
Zaloguj się do konta swojej firmy w portalu lub utwórz nowe konto (tworzenie konta jest bezpłatne). Potrzebujesz więcej informacji?
