Gratuluję skuteczności.
Dziękuję za pomoc w nawiązaniu kontaktów.

Jerzy Trafas P.U.P. MOBEL OASE Sp. z o.o.

Za Państwa pośrednictwem załatwiłem PILNĄ sprawę z nowym kontrahentem i obie strony są zadowolone.

Alfred Stuglik ELEKTROBUDOWA S.A.

ZŁÓŻ ZAPYTANIE

Skorzystaj z bezpłatnego narzędzia i złóż zapytanie ofertowe za pomocą tego formularza*.

MY ROZEŚLEMY TWOJE ZAPYTANIE

Operator systemu zapytań dobierze odpowiednich dostawców i roześle do nich Twoje zapytanie.

DOSTAWCY PRZEDSTAWIĄ CI OFERTĘ

Dostawcy, którzy będą w stanie zaproponować rozwiązanie, skontaktują się z Tobą bezpośrednio przedstawiając ofertę na poszukiwany produkt lub usługę.

(*) Możliwie dokładnie opisz czego poszukujesz. Każda dodatkowa informacja np. zawierająca pożądane parametry produktu, jego zastosowanie, termin dostawy może ułatwić ofertowanie dostawcom.
Dokładnie wypełnij pola z danymi kontaktowymi. Upewnij się, że podałeś właściwy numer telefonu, adres e-mail.
Ułatwi to dostawcom kontakt z Tobą w procesie ofertowania.
Jeżeli zależy Ci na szybkiej obsłudze zapytania wypełnij pole „termin ważności”

MIESZADŁO MAGNETYCZNE MMS-3000

Mieszadło magnetyczne MMS-3000

Firma: BIOGENET Grzegorz Chorzewski

Mieszadło magnetyczne ze statywem MMS-3000 jest średniej wielkości mieszadłem magnetycznym ze stalową powierzchnią roboczą. Umożliwia płynne mieszanie z rotacją magnetycznego elementu do 3000 obr/min. MMS-3000 jest wyposażony w oddzielny statyw umożliwiający umieszczenie różnych czujników np. temperatury, pH wewnątrz mieszanych płynów. MMS-3000 jest wyposażone w mieszające mieszadełko magnetyczne o wymiarach 6 x 25 mm, zamknięte w teflonowej kapsule o cylindrycznym kształcie do uniwersalnego użycia.

MIESZADŁA MAGNETYCZNE BEZ GRZANIA

Mieszadła magnetyczne bez grzania

Firma: MERAZET S.A.

Kompaktowe mieszadła magnetyczne ze szczelną obudowa wykonaną z odpornej stali nierdzewnej 304. Wyposażone w bezszczotkowy silnik z elektroniczną regulacją obrotów. Elektroniczna regulacja obrotów zapewnia  stała prędkość mieszania niezależnie od zmian lepkość medium, czy wahań napięcia Delikatny start zapobiega rozbryzgom i zaburzeniom pracy mieszadełka. Dostępnych 6 modeli zapewnia szeroki zakres pojemności i prędkości obrotowych

MIESZADŁO MAGNETYCZNE MS-3000

Mieszadło magnetyczne MS-3000

Firma: BIOGENET Grzegorz Chorzewski

MS-3000 jest małym, kompaktowym mieszadłem magnetycznym ze stalową powierzchnią roboczą. Umożliwia płynne mieszanie z rotacją magnetycznego elementu do 3000 obr/min. Silny magnes prowadzi i utrzymuje bardzo dokładnie mieszający element magnetyczny. Mieszadło MS-3000 nie generuje niepotrzebnego hałasu i ciepła. To idealny instrument dla pomiaru pH, ekstrakcji i dializy przy pracy z próbkami w małych objętościach. Mieszadło magnetyczne MS-3000 jest wyposażone w mieszające mieszadełko magnetyczne o wymiarach 6 x 25 mm, zamknięte w teflonowej kapsule o cylindrycznym kształcie do uniwersalnego użycia.

WSZYSTKIE (82) »

Sprzęt laboratoryjny - 2017-10-20 12:16:00

Dzień dobry, Proszę o wycenę poniższej aparatury. Potrzebuję wyceny na dzisiaj. Bardzo proszę o szybką odpowiedz. Waga Mieszadło mechaniczne / magnetyczne chromatograf gazowy Absorpcyjna spektrometria atomowa Emisyjna Spektroskopia płomieniowa Mineralizator Spektrofotometr Potencjometr pH-metr...

Mieszadło magnetyczne - 2017-10-19 09:21:00

Dzień dobry, interesuje mnie oferta na: Mieszadła magnetycznego CAT M 17.5 -1 szt

Titrator wolumetryczny, waga analityczna, mieszadła, spektrofotometr UV - 2017-10-11 15:27:00

Proszę o przygotowanie oferty na: Titrator wolumetryczny do oznaczania wody metodą KF, Waga analityczna. Mieszadła magnetyczne, Spektrofotometr UV.