Powrót do listy komunikatów Dodano: 2018-03-26   |  Ostatnia aktualizacja: 2018-03-26
EUROLAB 2018 – podsumowanie wydarzenia
EUROLAB 2018 – podsumowanie wydarzenia

Za nami 20. Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych EUROLAB 2018 w Warszawie. Podczas trzydniowego wydarzenia inżynierowie RQS przeprowadzili dziesiątki rozmów z odwiedzającymi, doradzając w aspektach technicznych.

Tematyka poruszana podczas targów była bardzo szeroka, od stref kontrolowanych i demonstracyjnego clean room, poprzez projektowanie laboratoriów, aż po aspekty higieniczne i bezpieczeństwa. 173 wystawców prezentowało swoje rozwiązania.

Uczestnictwo firmy RQS Rectus Polska na EUROLAB podyktowane było wieloma czynnikami, jednym z nich była chęć przedstawienia rozwiązań produktowych dedykowanych obszarowi laboratoriów.
„Targi EUROLAB nie są dużą imprezą targową w porównaniu z targami europejskimi. Pomimo tego nasze stoisko i produkty cieszyły się dużym zainteresowaniem i muszę przyznać, że wróciliśmy zadowoleni z wydarzenia. Udało nam się nawiązać kontakt z wieloma osobami z branży laboratoriów, analityki i gazów technicznych, do których trudno byłoby nam dotrzeć w inny sposób. Targi były również doskonałą okazją do tego, aby zaczerpnąć wiedzy na temat procesów analitycznych ze strony doświadczonych naukowców." – powiedział Marek Borkowski, kierownik działu Instrumentation RQS Rectus Polska.

Dzięki dużej powierzchni ekspozycyjnej odwiedzający mogli zobaczyć na żywo wiele produktów z działu Instrumentation. Największym zainteresowaniem cieszyły się złącza dwupierścieniowe oraz zawory procesowe koreańskiej firmy DK-Lok, której RQS jest wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim. 

Zaciekawienie wzbudziły również produkty firmy TESCOM, takie jak reduktory ciśnienia, redukcyjne panele gazowe, a także filtry firmy Classic Filters. Osoby odwiedzające stoisko działu Instrumentation mogły zapoznać się także z nowością w ofercie, jaką są złącza z uszczelnieniem doczołowym i zawory do aplikacji super czystych (UHP).

 

Więcej na temat oferty działu Instrumentation można przeczytać również TUTAJ.

Kategoria komunikatu:

Inne

Dodał:
RECTUS POLSKA Sp. z o.o.