Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2023-04-24  |  Ostatnia aktualizacja: 2023-04-24
Bezpłatne webinaria COPA-DATA!
Ilustracja nadesłana (przez COPA-DATA Polska)
Ilustracja nadesłana (przez COPA-DATA Polska)

Świat energetyki zmienia się każdego dnia. Zwłaszcza obecnie ważne jest dbanie o wydajne i zrównoważone zarządzenie energią.

Chcesz dowiedzieć się jak przy pomocy zenon<zenon Software Platform For Industrial Automation & Energy Automation | COPA DATA> możesz monitorować, kontrolować, optymalizować i magazynować zieloną energię?

Weź udział w bezpłatym webinarze The energy revolution is happening now. Be part of it!<https://go.copadata.com/webinar-sustainability-in-energy?utm_source=xtech_magazine_PL&utm_medium=website&utm_campaign=CEE_Webinar_Energy> organizowanym przez COPA-DATA<https://www.copadata.com/>.

Termin: 3 maja 2023
Czas: 10.00 - 11.00
Język: Angielski

Wszystkich nas dotykają skutki zmieniającego się klimatu. Dzięki zwiększającej się świadomości firm na temat prowadzenia odpowiedzialnego biznesu możemy zauważyć dobrą zmianę w tym kierunku.

Nasz webinar The Way to Net Zero with (COPA-) DATA <https://go.copadata.com/webinar-sustainability-in-manufacturing?utm_source=xtech_magazine_PL&utm_medium=website&utm_campaign=CEE_Webinar_Manufacturing> pomoże Ci dowiedzieć się jak zredukować koszty produkcji i zadbać o środowisko naturalne.

Termin: 10 maja 2023
Czas: 10.00 - 11.00
Język: Angielski

Nie zwlekaj i zarejestruj się już dziś!

Webinar The energy revolution is happening now. Be part of it! <https://go.copadata.com/webinar-sustainability-in-energy?utm_source=xtech_magazine_PL&utm_medium=website&utm_campaign=CEE_Webinar_Energy>
Webinar The Way to Net Zero with (COPA-) DATA <https://go.copadata.com/webinar-sustainability-in-manufacturing?utm_source=xtech_magazine_PL&utm_medium=website&utm_campaign=CEE_Webinar_Manufacturing>

 

(gz)

Kategoria komunikatu:

Z życia branży

Dodał:
COPA-DATA Polska Sp. z o.o.
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Czytaj także