Powrót do kalendarium Ostatnia aktualizacja: 2018-04-19
III Ogólnopolska Mikrobiologiczna Konferencja Naukowa Microbs

Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL zaprasza do udziału w III Ogólnopolskiej Mikrobiologicznej Konferencji Naukowej Microbs, która odbędzie się 17-18 maja 2018 r. w pięknym Dworze Dwikozy (k. Sandomierza) położonym w malowniczym otoczeniu nad Wisłą.

Celem Konferencji jest stworzenie panelu wymiany wiedzy i doświadczeń z zakresu mikrobiologii w kontekście wykorzystania jej w przemyśle, medycynie, weterynarii oraz badaniach środowiskowych.

Interdyscyplinarny charakter tej dziedziny nauki przyczynia się do powstania potrzeby analizy i badań w obszarze mikrobiologii: przemysłowej i żywności, medycznej, immunologii, wirusologii, zastosowania w ochronie środowiska czy prawnych i etycznych aspektów wykorzystania drobnoustrojów.

Gościem Honorowym Konferencji będzie Dr hab. Anna Sikora – Instytut Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk, która zaprezentuje wykład pt. "Transformacja mleczanu do maślanu (ang. cross-feeding of lactate) w przewodzie pokarmowym i bioreaktorach fermentacji wodorowych"

Do udziału zapraszamy pracowników naukowych, doktorantów, studentów oraz pasjonatów mikrobiologii.

Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość wysłuchania wykładów zaproszonych gości i innych uczestników wydarzenia, a ponadto wygłoszenia własnego wystąpienia ustnego, prezentacji posteru naukowego oraz publikacji rozdziału w monografii naukowej.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej wydarzenia: http://www.microbs.pl/

Serdecznie zapraszamy!

Kategoria wydarzenia:

Konferencje

Terminy wydarzenia

Organizator

.

Nr telefonu: 733-933-583 Pokaż numer
Adres e-mail: k.lewczuk@fundacja-tygiel.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal laboratoria.xtech.pl

Subskrybuj newsletter

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe