Preparatywny wysokosprawny chromatograf cieczowy (HPLC)Chromatografy jonoweChromatografy GC i HPLCChromatograf cieczowy HPLC / UHPLC - UltiMate 3000 / UltiMate 3000 RSLCChromatografy Jonowe (IC)

Gratuluję skuteczności.
Dziękuję za pomoc w nawiązaniu kontaktów.

Jerzy Trafas P.U.P. MOBEL OASE Sp. z o.o.

Za Państwa pośrednictwem załatwiłem PILNĄ sprawę z nowym kontrahentem i obie strony są zadowolone.

Alfred Stuglik ELEKTROBUDOWA S.A.

Jeśli szukasz produktu/usługi:

 1. Skorzystaj z bezpłatnego mechanizmu i złóż zapytanie ofertowe za pomocą naszego formularza.
  • Możliwie dokładnie opisz czego poszukujesz. Każda dodatkowa informacja np. zawierająca pożądane parametry produktu, jego zastosowanie, termin dostawy może ułatwić ofertowanie dostawcom.
  • Dokładnie wypełnij pola z danymi kontaktowymi. Upewnij się, że podałeś właściwy numer telefonu, adres e-mail.
   Ułatwi to dostawcom kontakt z Tobą w procesie ofertowania.
  • Jeżeli zależy Ci na szybkiej obsłudze zapytania wypełnij pole „termin ważności”
 2. Operator xtech.pl dobierze odpowiednią grupę dostawców i roześle do nich Twoje zapytanie z prośbą o ofertę.
 3. Dostawcy, którzy będą w stanie zaproponować rozwiązanie, skontaktują się z Tobą bezpośrednio przedstawiając oferty na poszukiwany produkt/usługę.
A.G.A. Analytical, Agnieszka BielińskaPerlan Technologies Polska Sp. z o.o.Metrohm Polska Sp. z o.o.ANCHEM - aparatura analityczna i wyposażenia laboratoriówGallabPolygen Sp. z o.o.

Preparatywny wysokosprawny chromatograf cieczowy (HPLC)

Preparatywny wysokosprawny chromatograf cieczowy (HPLC) Firma: A.G.A. Analytical, Agnieszka Bielińska
Wszechstronny, elastyczny wysoko sprawny chromatograf cieczowy Gilsona ( Preperatywna HPLC): Charakterystyka: - Sprawdzony, niezwykle przydatny w procesie oczyszczania produktów biotechnologicznych; - proste przejście od skali analitycznej poprzez pół-preparatywną do preparatywnej; - system przygotowany do przyjęcia próbki o masie do 15g zawartej nawet w kilku litrach wody; - przygotowany do pracy z kolumnami o średnicy do 100mm; - analizuje do 5 mg w jednym piku; - unikalna technologia autosamplerów/ kolektorów frakcji eliminująca groźbę zanieczyszczenia produktu.

Chromatografy jonowe

Chromatografy jonowe Firma: A.G.A. Analytical, Agnieszka Bielińska
 Nowy, kapilarny, wolny od odczynników system chromatograficzny ICS-5000 dostosowany jest do pracy w szerokiej i ciągle zwiększającej się liczbie aplikacji. Od prostych, rutynowych analiz do analiz wszechstronnych, wysokowydajnych wprzęgających podwójną RFIC® : ICS-5000 jest zaprojektowany do wysokiej produktywności. ICS-5000 może pracować w trybie analitycznym, kapilarnym lub mieszanym trybie analityczno-kapilarnym. Rozbudowa systemu ICS-5000 do konfiguracji systemu podwójnego nie powoduje zwiększenia jego gabarytów. Zastosowanie nowych, znaczących rozwiązań konstrukcyjnych tworzy z ICS-5000 najbardziej powtarzalny, stabilny i czuły system chromatograficzny dostępny obecnie na rynku. Znacząca poprawa dokładności przepływu,...

Chromatografy GC i HPLC

Chromatografy GC i HPLC Firma: ANCHEM - aparatura analityczna i wyposażenia laboratoriów
Oferujemy chromatografy wiodącej firmy Thermo Fisher Scientific. Do chromatografii GC, LC oraz HPLC wraz z systemami spektrometrometrii mas. Udzielamy konsultacji przy wyborze konfiguracji sprzętu i doborze akcesoriów stosownie do wymagań aplikacyjnych użytkownika. Zapewniamy uruchomienia, szkolenia oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich oferowanych urządzeń.

Chromatograf cieczowy HPLC / UHPLC - UltiMate 3000 / UltiMate 3000 RSLC

Chromatograf cieczowy HPLC / UHPLC - UltiMate 3000 / UltiMate 3000 RSLC Firma: Polygen Sp. z o.o.
DIONEX - Part of Thermo Fisher Scientific (HPLC, UHPLC, LC-MS/MS) – pełen zakres aparatury do klasycznej oraz ultra szybkiej chromatografii cieczowej (HPLC / UHPLC), LC-MS/MS w skali nano, mikro, analitycznej i semipreparatywnej. Zestawy HPLC umożliwiają pracę przy cisnieniu do 620 bar, przepływ w zakresie 0.001 - 10ml/min Zestawy UHPLC umożliwiają pracę przy cisnieniu do 1034 bar, przepływ w zakresie 0.001 - 8ml/min Ciekawym i funkcjonalnym rozwiązaniem jest system Dual Gradient HPLC, umożliwiający pracę w tandemie z dwiema kolumnami, pracę równoległą z dwoma detektorami i dwiema kolumnami, chromatografię 2D oraz on-line SPE-LC. Zestaw UltiMate 3000 MAb - innowacyjne rozwiązanie w zakresie automatycznego przygotowania (on-line...

Chromatografy Jonowe (IC)

Chromatografy Jonowe (IC) Firma: Metrohm Polska Sp. z o.o.
Metrohm przeniósł chromatografię jonową na zupełnie nowy poziom. Jesteśmy dumni, że możemy zaproponować Ci 850 Professional IC – pierwszy system chromatograficzny zbudowany z inteligentnych komponentów. Systemy IC Metrohm sprostają wszelkim wyzwaniom analitycznym, takim jak: * Analiza anionów i kationów w różnych wodach * Analiza ultraśladowa * Analiza jonów w próbce o złożonej matrycy * Opracowywanie metod w laboratoriach R&D Twoje korzyści ze stosowania systemów chromatografii jonowej Metrohm: * Wysoka czułość, aż do poziomu ppt * Dokładne i powtarzalne wyniki * Łatwa obsługa dzięki: o Inteligentnym komponentom o Funkcjom monitorującym i kontrolującym * Niskie koszty użytkowania...

Wszystkie (58) »

Generator azotu

- 2014-09-15 12:39:00

Szanowni Państwo, Proszę o przygotowanie oferty na: Generator ciekłego azotu do laboratorium geologicznego. Wydajność generatora do max 15 l/dzień, stosunkowo niewielkiej wielkości, z możliwością podpięcia dewera jako naczynia magazynujacego. Czystość ciekłego azotu nie gra roli.

Kolumna anionowa

- 2014-09-11 10:11:00

Dzień dobry, proszę jeszcze o podanie ceny: kolumna anionowa o długości 250 mm, średnicy wewnętrznej 4 mm

Chromatograf jonowy z wyposażeniem

- 2014-09-11 10:07:00

Dzień dobry, zwracam się z prośbą o podanie ceny najprostszego zestawu: Chromatograf jonowy z detektorem konduktometrycznym z urządzeniem tłumiącym i elektronicznym integratorem lub oprogramowaniem komputerowym do sterowania aparatem i zbierania danych pomiarowych. Podana cena może być szacunkowa.

Generator azotu

- 2014-09-09 10:50:00

Szanowni Państwo, Proszę o przygotowanie oferty na: Generator azotu z wbudowanym kompresorem: - zastosowanie do GC-ECD i pokrewnych; - czystość gazu 99,9995%. Cena oferty BRUTTO do 30.000 PLN, w tym: - zestaw części filtrów zużywających się (podlegających okresowej wymianie); - koszt...

Wyposażenie do chromatografii cieczowej

- 2014-09-08 15:37:00

Szanowni Państwo, Proszę o przygotowanie oferty na wyposażenie do chromatografii cieczowej w III różnych wariantach ( wraz z oprogramowaniem, kwalifikacją IQ/OQ/PQ i szkoleniem): I. 2 szt. 1. Zestaw >1000 bar , pompa poczwórna >1000 bar; autosampler chłodzony/grzany; termostat kolumn...

Tel. 12 432 52 00

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: biuro@xtech.pl.
xtech.pl Serwisy branżowe Sp. z o.o.